صابون سنگ ژئود

سنگ ژئود

این پست آموزشی، همان‌طور که از نام آن ” آموزش ویدئویی ساخت صابون سنگ ژئود “برمی‌آید، مناسب آن دسته از مخاطبین خوش ذوق باغ عدن است که به صابون بیشتر به چشم یک اثر هنری و یک گیفت دست ساز نگاه می‌کنند تا یک محصول شوینده یا مراقبتی. 

ذوب کن و بریز ( Melt & Pour )  یا کار با پایه صابون ذوب شو برخلاف صابون‌سازی به روش کلدپروسس و هات‌پروسس نیاز چندانی به آموزش تخصصی ندارد. در صورت دسترسی به پایه صابون دست‌ساز صرفن با رعایت نکاتی ساده، می‌توان صابون‌هایی دست‌ساز و باکیفیت درست کرد. اما تولید صابون‌هایی که از نظر زیبایی چشم‌نواز باشند و ارزش افزوده ای به عنوان یک هدیه به صابون ما اضافه کنند، مثل هر هنر دیگری مستلزم تجربه و آشنایی با تکنیک‌های بخصوص در این زمینه است.

در این پست یک روش ساده و کاربردی را برای ساخت صابون‌هایی با شکل سنگ ژئود معرفی خواهم کرد.که این‌روزها در تمامی رشته‌های هنری محبوب و ترندی شده‌اند. 

مثل تمامی پست‌های آموزشی، تمامی جزئیات و فوت و فن‌های مروبوطه را اینبار نه فقط به کمک عکس که به صورت فیلم آموزش خواهم داد. پس بی هیچ حرف پیش، به معرفی مواد اولیه لازم  برای ساخت این صابون ژئود می‌روم. سپس  این شما و این آموزش تمامی مراحل ساخت صابون سنگ ژئود. 

مواد اولیه برای دو صابون ۱۲۰ گرمی

با تشکر فراوان از گیلعاد آتزمون و نوای سحرآمیز ساسوفونش از شما دعوت می‌کنم به تماشای آموزش ویدئویی ساخت صابون سنگ ژئود.

Alye
Alye

حدود ۶ سال پیش و با شروع گیاه‌خواری با صابون‌های دست‌ساز گیاهی آشنا شدم. اگرچه گیاه‌خواری در زندگی من محدود به دوره‌ای کوتاه بود، ساخت دست‌سازه‌های بهداشتی طبیعی و لذت بردن از عطر مستی‌آفرین روغن‌های اسانسی به یکی از فعالیت‌های فرح‌بخش شخصی من تبدیل شد. سعی کردم در باغ عدن این سرگرمی‌ را کمی جدی‌تر پیگیری کنم.

2 دیدگاه در “صابون سنگ ژئود

 • 2021-06-25 در14:45
  Permalink

  سلام وقت بخیر ممنون از اموزهای عالیتون این ویدئو باز نمیشود

  پاسخ
  • 2021-10-13 در13:16
   Permalink

   سلام وقت شما بخیر. باز میشه دوست عزیز. فقط چون در یوتیوب بارگذاری شده، باید فیلترشکنتون روشن باشه.

   پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: متاسفانه شما نمی توانید این کار را انجام دهید!